Zdravotnický dozor

Zdravotnické zajištění akce je hlavní náplní záchranného týmu. Na žádné větší události nemůže zdravotnický dohled chybět. Kdo jiný by na místě ošetřil vosí bodnutí, odřeniny nebo zahájil resuscitaci, když je potřeba? Proto jsme tu my, Záchranný tým OS ČČK Ostrava.

Jak to celé vlastně funguje? Prvním krokem je objednání zdravotníků. Každá akce je jiná a vyžaduje jiné zdravotnické zajištění, proto si zakládáme na individuálnímu přístupu. Na akce chodíme vždy minimálně ve dvou zdravotnících. Ty vybavíme uniformou a veškerým potřebným materiálem. Počet zdravotníků však lze v případě potřeby vždy navýšit, aby byla zajištěna bezpečnost celé akce. Po dohodnutí podmínek dozoru už se nemusíte o nic starat, vše ostatní zařídíme my.

Naši zdravotníci procházejí výběrovým řízením pod dohledem odborného garanta Zdravotnické záchranné služby Moravskoslezského kraje, který garantuje profesionalitu našich služeb. Všichni naši zdravotníci mají různé zdravotnické kurzy a v průběhu vyškolování jsou dovzděláváni, zároveň však v týmu máme lékaře, záchranáře a sestry, jejichž přítomnost můžeme na zdravotnické asistenci také zajistit.

Disponujeme sanitními vozy, které si lze na akci pronajmout. Sanitní vozidla jsou velmi žádaná na prezenčních akcích a akcích s velkou účastí osob, jako jsou například Colours of Ostrava nebo Mistrovství světa v hokeji. Na vaši akci si můžeme zřídit i vlastní ošetřovnu díky našim stanům, které jsou velmi užitečné zejména na velkých letních akcích.

Chcete si pronajmout naše služby? Klikněte na objednat zdravotníka a vyplňte jednoduchý formulář. Budeme se těšit na spolupráci