Reference

Všechny zdravotnické asistence, školení a cvičení první pomoci, preventivní akce, a jiné spolupráce jsou pro nás významné. Ať už se jedná o malé školení pro zaměstnance dětského centra nebo desetitisícový festival Colours of Ostrava.

Mezi naše „stálice“ patří akce jako Slavnosti pivovaru Ostravar, Bělský okruh, Den Slezské, MichalFest, Firemky Ostrava, Urban Challenge, Festival dřeva a spousta dalších pietních aktů, běžeckých, bruslařských či cyklistických závodů, koncertů, muzikálů, jarmarků, ..

Nesetkáte se s námi, ale jen na těchto typech událostí, v rámci prevence se potkáme také na dopravních soutěžích, oslav dní dětí, dnech Policie nebo Hasičů, Světovém dni dárců krve a jiných.

„Sdružení sportovních klubů VÍTKOVICE spolupracuje se Záchranným týmem OS ČČK Ostrava desítky let. Ať jsou to “malé” atletické závody, nebo Mistrovství české republiky v atletice, mezinárodní závody a mítinky. Vždy bylo vše kvalitně zajištěno, ať už v roce 2007 při Mistrovství světa do 17. let nebo v roce 2011 při Mistrovství Evropy do 22. let. Největší akcí, kterou Záchranný tým OS ČČK zajišťoval, byl v roce 2018 Kontinentální pohár v atletice, vše na skvělé úrovni. Na Zlaté tretře, která bude mít v letošním roce už šedesát let, je spolupráce nepřetržitá a bezchybná.

Cyklistické závody, které jsou na zajištění zdravotní služby obzvláště náročné, byly vždy ze strany Záchranného týmu OS ČČK Ostrava zajištěny v plné výši a bezchybně.“

Oldřich Zvolánek

předseda Výkonné rady SSK Vítkovice, z.s.

„Na velkých akcích je vždy přáním produkce, aby vše klaplo na jedničku a problémy se v ideálním případě vyřešily samy. Skládáte kolem sebe tým a dodavatele, kteří tohle chápou a snaží se chovat profesionálně – co nejvíc záležitostí si vyřešit sami. Spolupráce s OS ČKK je vždy taková. Dlouho před akcí poprosíte o spolupráci, pošlete den a čas nástupu a pak už o zdravotnících nevíte. Během akce zjistíte, že jsou na místě, kde mají být. Když se nedejbože stane, že je potřeba jejich pomoci a produkce se to teprve dozví, oni už tam dávno jsou. Přesně s takovými lidmi chcete pracovat.

Za tým Dolních Vítkovic děkujeme za tuhle špičkovou spolupráci, děkujeme a těšíme se na ty další.“

Martin Lindovský

obchodní ředitel, Dolní oblast VÍTKOVICE, z.s.

MEK-IN je společnost, která se zaměřuje na komplexní přípravu a realizaci vzdělávacích a rozvojových programů, eventů a firemních akcí. Zabývá se individuálním i týmovým rozvojem a využíváním potenciálu lidí ve skupině a ve firmě. A náš tým je dlouhodobě doprovází na všech větších akcích, kde je nás potřeba.

„Se záchranným týmem OS ČČK spolupracujeme v oblasti zdravotnického zajištění na námi pořádaných firemních, sportovních či jiných hromadných akcí řadu let. Spolupráce byla vždy bez problému. Těšíme se na budoucí spolupráci!“

Ing. Petr Mrkvica

jednatel, ředitel společnosti MEK-IN

FC BANÍK Ostrava, a.s.

Colours of Ostrava

Multižánrový hudební festival, který se během let přesunul z areálu Slezskoostravského hradu do prostor Dolní oblasti Vítkovic je každoročně jednou z našich největších a nejnáročnějších akcí. Tato akce je od počátku tak trochu naše „srdcovka“ a spolupráce s produkcí si velmi vážíme.

Mezinárodní hudební festival Leoše Janáčka

Jedná se o mezinárodní hudební festival, který vznikl v roce 2018 sloučením dvou významných festivalů klasické hudby – Janáčkovy Hukvaldy a Janáčkův máj, na němž se Záchranný tým OS ČČK Ostrava v roli zdravotníků objevuje už od počátku.