Ples záchranného týmu 2023

Již šest plesů Záchranného týmu OS ČČK Ostrava proběhlo v a ten další se chystá v termínu 10.2.2023 opět v ostravském kulturním domě K-Trio . Vždyť na večer plný zábavy, hudby a tance se nelze netěšit a zájem tak každoročně neutuchá. O taneční hudbu se povětšinou stará kapela FLASH, jež bývá v pozdních hodinách vystřídána energickými DJs, kteří zajišťují taneční zábavu až do ranních hodin.

Informace a rezervace míst o plese na emailu: ples@zachranny-tym.cz

Po úvodních proslovech organizátorů a velitele Záchranného týmu OS ČKK Ostrava se taneční parket zaplní nadšenými účastníky. Následuje bohatý program, který v přestávkách kapely obvykle zahrnuje taneční vystoupení rozličných ostravských souborů a inspiruje obecenstvo v nadcházejících hodinách strávených na parketu. V dalším vstupu se účastníci těší z interaktivní tematické soutěže – Ukaž, jaký jsi zdravotník!, ve které vystupují vždy dvojice – figurant a ošetřující, a ti se snaží co nejrychleji a nejsprávněji vyřešit zadanou modelovou situaci častých poranění či interních stavů. Celá tato soutěž přináší mnoho pobavení, neboť s trochou spořádaných alkoholických nápojů bývá ošetření podstatně těžší.

O báječnou atmosféru celého večera se zaslouží i tematicky vyzdobený fotokoutek, kde pan Jan Dudek se svým fotoaparátem proměňuje aktuální atmosféru plesu do krásných fotografií. V průběhu večera mohou hosté dorazit ke cocktail baru s množstvím alkoholických i nealkoholických drinků, které nesou názvy nejrůznějších zdravotnických pojmů. Takový Rautekův manévr může během chvilky s kdekým zamávat…

Oficiální část večera pak ukončí očekávaná tombola – pořízena zčásti za spolupráce našich sponzorů. Program je ukončen v brzkých ranních hodinách a parket bývá i ve 4 ráno obtížné vyprázdnit.